Composite Calendar

Sat. September 14, 2019
12th
Brockport
10th
vs Cortland
University of Rochester Yellowjacket Invitational @ Rochester, NY
No Team Score
vs Fredonia
University of Rochester Yellowjacket Invitational @ Rochester, NY
2nd
vs Geneseo
University of Rochester Yellowjacket Invitational @ Rochester, NY
1st
New Paltz
2nd
vs Oswego
New Paltz Invite @ Milton, NY
1st
vs Oneonta
Oneonta Airfield Invitational @ Fortin Park @ Oneonta, NY
4th
Brockport
8th
vs Cortland
University of Rochester Yellowjacket Invitational @ Rochester, NY
13th
vs Fredonia
University of Rochester Yellowjacket Invitational @ Rochester, NY
2nd
vs Geneseo
University of Rochester Yellowjacket Invitational @ Rochester, NY
2nd
New Paltz
3rd
vs Oswego
New Paltz Invite @ Milton, NY
2nd
vs Oneonta
Oneonta Airfield Invitational @ Fortin Park @ Oneonta, NY
Geneseo
at St. Lawrence Invitational
1
Geneseo
3
at MIT
MIT Tournament (Cambridge, Mass.)
3
Skidmore
1
at Plattsburgh
Union Tournament
11:00 AM
Women's Tennis
New Paltz
at Vassar
0
Elmira
3
at Oswego
3
John Carroll
0
at Buffalo State
3
Cortland
0
at Swarthmore
Swarthmore Tournament
3
Middlebury
0
at Potsdam
3
Hamilton
2
at Brockport
6
Fredonia
3
at Brockport
0
Keuka
3
vs Oneonta
Wells College Invitational @ Aurora, N.Y.
3
Fredonia
1
vs Thiel
@ Meadville, Pa.
Final
Men's Soccer
1
Oneonta
0
at Sage
Final
Men's Soccer
0
Potsdam
2
at Rensselaer
8
Oneonta
1
at Oswego
Final
Field Hockey
3
Geneseo
1
at Wash. & Jeff.
Final
Field Hockey
3
Marywood
0
at Oswego
0
SUNY Canton
3
at Oswego
3
Cortland
1
vs Arcadia
Swarthmore Tournament @ Swarthmore, PA
3
St. Lawrence
0
vs Potsdam
@ Unknown
Final
Men's Soccer
3
King's (Pa.)
2
at New Paltz
Final
Men's Soccer
0
St. John Fisher
4
at Buffalo State
0
Rensselaer
2
at Cortland
1
New Paltz
2
at Manhattanville
1
Elmira
7
at Fredonia
0
Buffalo State
3
at John Carroll
0
Plattsburgh
3
at Union (N.Y.)
Union Tournament
3
Fredonia
0
vs N.C. Wesleyan
Tri-Match @ Meadville, Pa.
1
Lebanon Valley
3
vs Oneonta
@ Wells College
3
Ithaca
0
at Brockport
Final
Men's Soccer
0
Geneseo
3
at Hobart
2
William Smith
1
at Geneseo
2
Vassar
3
at Oneonta
0
Geneseo
3
at Endicott
MIT Tournament (Cambridge, Mass.)
3
Houghton
1
at Buffalo State
Final - 2OT
Men's Soccer
1
Grove City
0
at Fredonia
2
Skidmore
0
at Plattsburgh
0
Oswego
3
at St. Lawrence
Final
Field Hockey
2
New Paltz
5
at St. John Fisher
Final
Men's Soccer
2
St. Lawrence
3
at Cortland
Final - OT
Men's Soccer
1
Rochester Inst.
2
at Oswego
Final
Field Hockey
5
Houghton
1
at Morrisville
Final - OT
Field Hockey
1
Cortland
0
at Misericordia
Final
Field Hockey
5
Hartwick
0
at Brockport
Final
Men's Soccer
2
Skidmore
0
at Plattsburgh