Composite Schedule

December 2019
Schedule for the month of December 2019
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
1
Salisbury
vs Brockport
Final
69 - 75

Wesleyan (Conn.)
vs Potsdam
Final
6 - 2

Buffalo State
vs Brockport
Final
7 - 3

Morrisville
at Wentworth
Final
1 - 6

2
Oswego
at St. Lawrence
Final - OT
82 - 83
3
SUNY Canton
at Geneseo
Final
59 - 65

Fredonia
at Nazareth
Final
55 - 83

Bryant & Stratton - Syracuse
at Potsdam
Postponed

4
5
6
Plattsburgh
at Oneonta
Final
62 - 56

Oswego
at Brockport
Final
69 - 62

Potsdam
at New Paltz
Final
42 - 74


Brockport
at Geneseo
Final
2 - 4

SUNY Canton
at Plattsburgh
Final
4 - 3

Oswego
at Buffalo State
Final
5 - 0

Cortland
at Fredonia
Final
2 - 3

Potsdam
at Morrisville
Final - OT
2 - 3


Oswego
at Brockport
Final
67 - 68

Plattsburgh
at Oneonta
Final
76 - 97

Potsdam
at New Paltz
Final
83 - 70
7

Plattsburgh
at New Paltz
Final
41 - 81

Cortland
at Brockport
Final
69 - 60


Potsdam
at Oneonta
Final
84 - 77


Cortland
at Brockport
Final
73 - 86

Plattsburgh
at New Paltz
Final
81 - 60

Fredonia
at Buffalo State
Final
74 - 85

Potsdam
at Oneonta
Final
60 - 62

Potsdam
at Morrisville
Final
6 - 2

Cortland
at Buffalo State
Final
4 - 2

Oswego
at Fredonia
Final
5 - 4
8
9
10
St. Joseph's (Brkln)
at New Paltz
Final
61 - 67

Allegheny
at Fredonia
Final
58 - 66
11
Penn St.-Behrend
at Fredonia
Final
76 - 60
12
13
Potsdam
at York (N.Y.)
Final - OT
88 - 84
14
TBA
vs Potsdam
TBA

SUNY Poly
at Cortland
12:00 PM

Northern Vermont-Johnson
at Plattsburgh
1:00 PM

Chatham
at Fredonia
4:00 PM

Oswego
at York (N.Y.)
5:30 PM

Morrisville
at Utica
7:00 PM
15
Saint Joseph's (Me.)
vs Brockport
2:00 PM

Potsdam
at CCNY
3:30 PM

Cortland
vs Eastern
7:00 PM
16
TBA
vs Brockport
TBA
17
Cortland
vs Gwynedd Mercy
6:00 PM
18
Buffalo State
at Pitt.-Bradford
6:00 PM
19
Oneonta
vs Texas-Dallas
4:30 PM

Brockport
at St. Vincent
7:00 PM
20
Hartwick
vs Brockport
4:00 PM
21
Oneonta
vs Colby-Sawyer
11:00 AM

Randolph
vs New Paltz
12:00 PM
22
Wartburg
vs New Paltz
12:00 PM
23
24
25
26
27
28
N.C. Wesleyan
vs Oneonta
2:00 PM
29
Oneonta
vs TBA
TBA

Simpson
vs New Paltz
12:00 PM

Cortland
vs Pitt.-Bradford
6:00 PM
30
Cortland
at TBA
TBA

Rose-Hulman
vs New Paltz
6:00 PM
31
1
2
3
Cortland
vs Salve Regina
4:00 PM

Alfred
at Brockport
5:00 PM

Wentworth
at Plattsburgh
7:00 PM

King's (Pa.)
at Geneseo
7:00 PM

Neumann
at Brockport
7:00 PM
4
Cortland
at TBA
TBA

Cabrini
at Cortland
2:00 PM

Clarkson
at Plattsburgh
2:00 PM

Morrisville
at Buffalo State
2:00 PM

Geneseo
vs Connecticut Col.
3:00 PM

Bryant & Stratton
at Buffalo State
4:00 PM

Fredonia
at Houghton
4:00 PM

King's (Pa.)
at Brockport
4:00 PM

Neumann
at Geneseo
4:00 PM

Potsdam
at Stonehill
5:10 PM

Oswego
vs Montclair St.
6:30 PM